این مطلب ۸۹ بار خوانده شده
دراقدامی خداپسندانه و توسط مجمع خیرین عشایر استان چهارمحال و بختیاری صورت گرفت:

توزیع لوازم گرمایشی و البسه در منطقه عشایری دوآب صمصامی

در راستای محرومیت زدایی و خدمات رسانی به مناطق عشایری لوازم گرمایشی و البسه توسط گروه نذر مهربانی در منطقه عشایری دوآب صمصامی توزیع شد.

به گزارش خبرنگار بسیج عشایر استان چهارمحال و بختیاری، در راستای محرومیت زدایی و خدمات رسانی به مناطق عشایری توسط مجمع خیرین عشایر و با حضور فرمانده سپاه عشایری استان چهارمحال و بختیاری و شورای فرماندهی ناحیه و جمعی از خیرین گروه نذر مهربانی از استان اصفهان نسبت به توزیع لوازم گرمایشی اعم از بخاری گازی و هیتر برقی ؛ کفش و البسه زمستانی با شناسایی که توسط فرمانده حوزه عشایری منطقه صمصامی از نیازمندان واقعی صورت گرفته بود آغاز گردید.

جناب سرهنگ ایزدی امروز در جمع گروه خیرین نذر مهربانی اظهار کرد: عشایر این منطقه از کم توقع ترین افراد این جامعه هستند که در عین کم برخورداری از وسایل و امکانات رفاهی، انسانهایی مهمان نواز، نجیب و بلندطبع هستند که با اندک هدیه ای خوشحال می شوند.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری استان افزود: علیرغم همه ی تلاشهایی که در سالهای پس از انقلاب در جهت تامین عدالت اجتماعی و رفع فقر انجام شده هنوز اقشار زیادی بخصوص عشایر این منطقه با مشکلات معیشتی و رفاهی روبرو هستند.

مسئول مجمع خیرین استان اضافه کرد: علاج فقر و تامین وسایل رفاهی تنها وظیفه ی دولت ها و حکومت نیست مردم نیز در این موضوع نقش مهمی دارند بنابراین مبارزه با فقر یک «مبارزه ی همگانی» است.

 وی افزود: تشکیل مجمع خیرین عشایر، اولین بار با ابتکار ناحیه عشایری استان و با هدایت و حمایت های سردار اکبری فرمانده سپاه قمربنی هاشم(ع) تاسیس شد.

لازم به ذکر است این اقدام پسندیده با شناسایی که توسط دیگر فرماندهان حوزه های عشایری صورت گرفته است ان شاالله استمرار خواهد داشت.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات