این مطلب ۱۳۱ بار خوانده شده
فرمانده ناحیه بسیج عشایری استان لرستان

حماسه نهم دی، تجلی بیداری و ولایت مداری ملت ایران است.

سیاوش رستمی : تدابیرحکیمانه و هوشمندانه، مقام معظم رهبری و تبعیت آحاد مردم با بصیرت ایران از ولایت‌فقیه و گوش به فرمان بودن آن‌ها در نهم دی‌ماه ۸۸، هیمنه دشمنان را درهم شکست و اقتدار اسلام را به رخ استکبار جهانی کشید و به آن‌‌ها ثابت کرد تا همیشه مردم پشت سر رهبر خود می‌مانند و از انقلاب خود دفاع می‌کنند.

"سیاوش رستمی"فرمانده ناحیه بسیج عشایری استان لرستان در گفتگو با خبرنگار بسیج عشایری اظهار داست : تدابیرحکیمانه و هوشمندانه، مقام معظم رهبری و تبعیت آحاد مردم با بصیرت ایران از ولایت‌فقیه و گوش به فرمان بودن آن‌ها در نهم دی‌ماه ۸۸، هیمنه دشمنان را درهم شکست و اقتدار اسلام را به رخ استکبار جهانی کشید و به آن‌‌ها ثابت کرد تا همیشه مردم پشت سر رهبر خود می‌مانند و از انقلاب خود دفاع می‌کنند.

وی افزود : حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورايی مردم حماسه‌ساز و ولايت‌مدار ايران اسلامی در راهپيمايی ۹ دی ماه ۱۳۸۸ نقطه عطفی در تاريخ انقلاب و برگ زريّن ديگری در افتخارات مرد و زن ايرانی به حساب می‌آيد.

رستمی گفت : این حماسه عظیم که نماد عزت، استقلال، بصیرت و آگاهی مردم برای حفاظت از اصول اسلامی و آرمان‌های انقلاب است با صدای بلند به همه بدخواهان ایران اعلام کرد ملت ایران کسانی را که در برابر دین و انقلابشان بایستند نابود کرده و چنین اجازه‌ای را به آن‌ها نمی‌دهد.
وی خاطر نشان کرد : حماسه ۹ دی تا همیشه زنده می‌ماند و مردم تلخی فتنه ۸۸ را هنوز در کام خود احساس می‌کنند.

فرمانده ناحیه بسیج عشایری استان لرستان با تاکید بر اینکه حماسه بزرگ ۹ دی بار دیگر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در برابر توطئه‌های دشمنان بیمه کرد و نشان از تجدید عهد و پیمان مردم آگاه ایران با ولی‌امر خود بود که حماسه‌ای تا ابد ماندگار در تاریخ کشور رقم زد و به بدخواهان کشور ثابت کرد نظام جمهوری اسلامی ایران نظامی الهی است و با حمایت مردم و هوشیاری رهبر هرگز نمی‌توانند به کشور آسیب برسانند.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات