این مطلب ۶۱ بار خوانده شده
معرفی الگوی عملی اقتصاد مقاومتی/

حمایت سپاه ناحیه عشایری کرمانشاه از طرح های اقتصاد مقاومتی

مقوله اقتصاد مقاومتی محور مهمی است که بسیج چه در سطح کلان و چه در مناطق جزء به جد پیگیر آن است و از طرح های اقتصاد مقاومتی در سطح روستاها حمایت کرده و تسهیلاتی را برای اجرا در اختیار متقاضیان قرار داده است.

به گزارش خبرنگار بسیج عشایر از کرمانشاه؛ تحقق اقتصاد مقاومتی و به دنبال آن مقاومت اقتصاد کشور در مقابل نفوذ اقتصادی در هر شرایطی، راهکاریست که رهبر معظم انقلاب بارها و بارها بر اجرای آن در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تاکید داشته و دارند.

بدون شک جمهوری اسلامی تمام ظرفیت و پتانسیل آن را دارد تا با اجرای اقتصاد مقاومتی و عدم وابستگی به قدرت های دیگر به یک اقتصاد برتر در جهان تبدیل شود و برای این مهم در کنار استفاده بهینه از امکانات داخلی، خودباوری و نحوه مدیریت این پتانسیل حرف اول را خواهد زد.

همه دستگاه ها و نهاد های دولتی و غیر دولتی و حتی کسانی که بتوانند ظرفیت بالفعل خود را در این حوزه شناسایی کنند می توانند به تحقق اقتصاد مقاومتی کمک کنند و در این بین در کنار فعالیت دستگاه های دولتی حول این مهم، فعالیت هایی که بسیج و سپاه انجام داده و حمایت هایی که این نهاد مقدس از کسانی که اراده کردن و پا به این عرصه گذاشتند بسیار چشمگیر بوده و به نوعی بیانگر این نیز بوده که پرداختن به اقتصاد مقاومتی هرچند با هزینه و امکانات کم، نتایجی ملموس و رضایت بخش خواهد داشت.

مقوله اقتصاد مقاومتی محور مهمی است که بسیج چه در سطح کلان و چه در مناطق جزء به جد پیگیر آن است و سپاه ناحیه عشایری کرمانشاه از طرح های اقتصاد مقاومتی در سطح روستاها حمایت کرده و تسهیلاتی را برای اجرا در اختیار متقاضیان قرار داده است.

"رضا فرهادی" فعال اقتصاد مقاومتی گفت: استقبال مردم از گوشت مرغ و تخم مرغ محلی علی رغم واردات بی رویه این محصول از طرف دولت و تاثیری که بر روی مرغداری های صنعتی داشت، همچنان زیاد و گسترده بود و مردم به خاطر طعم این گوشت و تخم مرغ و به خاطر پاکی و سلامتی که از نظر بهداشتی داشت برای خرید اقدام می کردند.

فرهادی بیان داشت: پرورش مرغ خانگی و هزینه کم پرورش آن ها و در کنار آن استقبال مردم از گوشت و تخم مرغ سود زیادی را عاید من کرد ودر حال حاضر سالانه ۶ میلیون تومان درآمد دارم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات