این مطلب ۱۶۷ بار خوانده شده
ناحیه عشایری کرمانشاه

نشست روشنگری مبارزه با ماهواره وآسیبهای آن برگزارشد

بسیج عشایر: نشست روشنگری با موضوع مبارزه با ماهواره وآسیبهای آن در پایگاه مائده حوزه بسیج خواهران الزهراء(س) ناحیه عشایری برگزارشد

به گزارش خبرنگار بسیج عشایری از کرمانشاه؛ نشست روشنگری با موضوع مبارزه با ماهواره وآسیبهای آن در پایگاه مائده حوزه بسیج خواهران الزهراء(س) برگزارشد

حاج آقا سلیمانی  مسئول تعلیم وتربیت ناحیه عشایری گفت:امروزه دشمنان قسم خورده این مرز و بوم شیوه مبارزه خود علیه انقلاب اسلامی ایران را از حوزه نبرد نظامی به حوزه فرهنگی تغییرداده اند .

وی اظهار داشت:در عصر حاضر یکی از بزرگترین ابزارهای تهاجم فرهنگی استفاده از رسانه های جمعی از قبیل ماهواره و اینترنت و..ست و از آنجایی که غول های رسانه ای جهان در اختیار دشمنان ما قرار دارد از آن ابزار برای ضربه زدن به فرهنگ و هویت ملی و مذهبی ما استفاده می‌کنند.

غفاری گفت:یکی از مهمترین وظایف اندیشمندان دینی،تبیین و تبلیغ دین در راستای ترویج و نهادینه سازی فرهنگ دینی در جامعه و آسیب شناسی تهاجم فرهنگی بر کارکردهای اجتماع و خانواده از طریق شبکه های ماهواره ای و اینترنت و.. .. است.

وی ادامه داد: آگاهی بخشی به اقشار گوناگون جامعه و آسیب شناسی شبکه های ماهواره ای به خصوص شبکه های فارسی زبان از مهمترین وظایف نهادهای فرهنگی کشور محسوب می‌شود.

روحانی مستقر شهرک کوندج اذعان داشت:با تبیین خطرات و آسیب های شبکه های ماهواره ای و با آشکار کردن اهداف اینگونه رسانه ها می توان نقش بسزایی در خنثی سازی توطئه های دشمنان ایفا کرد.

این روحانی مستقر تصریح کرد: طبق آمارهای مؤسسات فرهنگی و اجتماعی کشور، بیشترین موارد استفاده از شبکه های ماهواره ای توسط جوانان و نوجوانان جامعه استفاده از شبکه های غیر اخلاقی است، شبکه هایی که تمام هدفشان نشانه گرفتن بنیان خانواده ایرانی و از هم گسستن این نهاد مقدس است.

وی در خصوص پخش فیلم های غیر اخلاقی از شبکه های ماهواره ای فارسی زبان گفت:این شبکه ها با پخش فیلم های بی محتوی که سرشار از خیانت اعضای خانواده به یکدیگر به خصوص خیانت زن به شوهر و بالعکس است هدفی جز ترویج بی بند و باری در میان قشر جوان و نوجوان جامعه و سست کردن بنیان خانواده ندارند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات